Hlasuj pro mě v Sonc jsem tam jako RikKki-Lufiíi
TADY :-*

Prosinec 2009

Přihláška od Fanclubu H2o

31. prosince 2009 v 23:36 | Lucik |  FanClub
Přezdívka
Blog (popřípadně email, na odebrání novinek)
Koho máš nejradši z H2o ?

a na blog si dej ikonku IKONKA MUSÍ BÝT KLIKACÍ + MŮŽEŠ SI JI ZVĚTŠIT NEBO ZMENŠIT
s Emmou,Cleo,Rikki

1-2


Nebo s Rikki,Cleo,Bellou
3ČLENOVÉ :
3. lili
4.
5. 

Avatary Cleo

31. prosince 2009 v 23:05 | Lucik |  Vše o Cleo a Phoebe
Tady jsou zase avatary Cleo

Avatárky Rikki

31. prosince 2009 v 23:03 | Lucik |  Vše o Rikki a Caribě
a Tady jsou Avatárky Rikki

Claire Holt

31. prosince 2009 v 21:55 | Lucik |  Vše o Emmě a Claire
Claire Holt

Claire Holt, která si zahrála Emmu Gilbert v seriálu H2o před kamerou rozhodně není nováčkem. Již odmala ji bavilo herectví a tak se mu věnovala také na škole. Maturovala v roce 2005 a dál by herectví chtěla studovat na vysoké škole. Claire se narodila 7.7.1988 v Brisbane. Baví ji sporty, ráda s přáteli sleduje filmy, miluje nakupování. Odmítla natáčení 3.série H2o kvůli připravovanému hororu: ,,Nechci, aby si mě lidi pamatovali jenom jako Emmu", řekla v jednom rozhovoru.


Povolání: Herečka

Věk: 21

Datum narození: 7. 07. 1988

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Znamení: Rak

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu "H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

P.S. Hraje v Prokletí domu slunečnic 2 ale Kristen Stewart mi tam teda připadala lepší Claire je lepší v H2o a zase Kristen by byla v H2o no prostě fuj... :D každý se hodí do své role ;)

Zdroje : Osobnosti.cz a H2o.free-life.cz

Cawes

31. prosince 2009 v 21:44 | Lucik |  Informace
Ahoj,Tenhle blog jsem založila protože mám hrozně ráda H2o ;).......A chtěla bych se s vámi podělit o různé informace ohledně H2o..Budu sem přidávat jak aktuality tak různé Photoshooty atd...

Takže doufám že se vám tu bude líbit Lucik