Hlasuj pro mě v Sonc jsem tam jako RikKki-Lufiíi
TADY :-*

Září 2010

Chci Páá

27. září 2010 v 11:56 | RikKi-Lufiíi |  Ostatní
Awojky tak jsem sice přidala jenom 2 články ale zase tu odpoledne budu teĎ jdu na oběd no a začala jsem se koukat na Kouzelníky z Wawerly Place nebo jak se to píše :) Neni to zas tak špatný jelikož jsem H2o zkoukla už 5 x xD Mno tak já jdu na oběd a odpoledne tu zase budu ;) Jo a tak ve 3 se pujdu ještě koukat na Gleeho.. Pááá RikKki-Lufiíi
h

Rozhowor s Caribou a Phoebe ♥ =)*

27. září 2010 v 11:45 | RikKi-Lufiíi |  Ostatní

Seriál H2o, ve kterém hrajete se vysílá také v USA na stanici Nickelodeon, jaký to je pocit?

Cariba: To, že se náš pořad dostal také do USA je podle mě velká výhra, protože Američané většinou nekupují filmy a seriály z australské dílny. Už jsme si zvykli i na to, že se H2o vysílá také ve Velké Británii. Je velmi vzrušující, když telefonujete s někým z VB nebo USA a najednou vám dělá problémy porozumět.

Jaké jste měly pocity, když jste se dozvěděly o nominaci H2o na cenu Nickelodeon UK Kid´s Choice Awards?

Cariba: Bylo to pro nás obrovské překvapení! Když mi tu zprávu moje agentka volala, nemohla jsem jí vůbec uvěřit!

Jaký je podle vás důvod velké oblíbenosti seriálu?

Phoebe: Myslím, že je to především proto, že náš pořad se od ostatních doposud natočených v mnohém liší. Hlavním rysem seriálu je fantasy, ale zárověň také problémy teenagerů. Navíc když se k tomu všemu přidají úžasné pláže lemující pobřeží, na diváka to působí velmi svůdně.

Cleo je plachá a Rikki zase příliš ,,ostrá"...Je tomu tak i ve skutečnosti?

Cariba: Myslím si, že Rikki moc podobná nejsem. Napadá mě jenom pár věcí, ve kterých se schodujeme. Rikki je moc tvrdá, ráda bych si myslela, že jsem trochu taktnější než ona.

Phoebe: Já si myslím, že jsem stejně nešikovná a trochu nemotorná jako Cleo, ale nadruhou stranu si věřím víc než ona. V reálu si také mnohem častěji vyrazím ven.

Co se vám na vašich postavách líbí?

Cariba: Rikkin sarkasmus. Má opravdu velmi vtipné hlášky. Ráda se s ní zžívám.

Phoebe: Mně se na Cleo líbí její naivita-přitom ona není žádná bambule. Je jenom naivní a to jí dává šmrnc. Navíc její scény jsou často úsměvné. Mám ráda komedii.

Co se vám na natáčení nejvíc líbilo? A co bylo nejhorší? Tvorba ploutví prý trvala 6 měsíců...

Cariba:
ty ploutve jsou opravdu úžasné. Vůbec nejlepší na seriálu je plavání ve vodě s ploutvemi. Mám vždycky pocit úžasné volnosti. Už jsme si na ploutve tak zvykly, že s nimi plaveme i lépe než normálně. Paradoxně nejprotivnější záležitostí natáčení je opět plavání ve vodě. Často je totiž velká zima a navíc voda je hodně slaná. Takže rána někdy bývají ,,krušná"

Phoebe: Podle mě je skvělé plavat s delfíny-užívám si to. Ne každý má příležitost stát se ,,mořskou pannou". Hádám, že nejprotivnější během natáčení bylo brzké vstávání a studená voda, ale i na to si člověk po čase zvykne.

Super Rozhowor ne ? :)*

Úvahy o tom, proč 4.série H2O nebude

27. září 2010 v 11:43 | RikKi-Lufiíi |  Informace

Njkn nebude no... Jak už jsme napsali do titulku této novinky, 4. série H2O opravdu nebude. I náš web dříve uváděl, že možná ano, ale zjistili jsme, že je to hloupost. Kromě toho, že jsme komunikovali na Facebooku s Phoebe Tonkin a Caribou Heine a obě nám potvrdily, že 3.série je poslední, by podle nás opravdu 4. série nepřipadala v úvahu proto, že už se vyčerpal děj. Holky zachránily svět před kometou, ale co by následovalo ve 4.sérii? Začaly by studovat vysokou školu, měly děti? Záchrana světa = vrchol děje. Výš už jít nelze. Neexistuje žádná dramatičtější zápletka. Navíc, jak jste si už všimli, herečky rozjely svoje další projekty. Phoebe se naplno věnuje sérii filmů Tomorrow: When the War Began, Indiana Arctic Blast a Cariba účinuje v různých televizních seriálech.

Většina fám, které o 4.sérii kolují na internetu, pochází z Facebooku a YouTube. Na těchto sociálních sítích se objevují tuny falešných účtů Phoebe, Cariby, Indiany i Claire Holt. Spoustu lidí jim věří a když napíšou, že se připravuje 4.série, věří tomu. Ale říká se, že všechno jednou musí skončit, a týká se to i H2O. 78 dílů sice není moc, ale k H2O to tak nějak patří. Svět očekával 3.sérii, která přišla a všechny nás ohromila. Ale teď už musí přijít konec.


Zdroj : h2o.free-life.cz ( zkopčila jsem rownou celý článek , bez toho abych ho uprawowala.. Takže jsem nekomunikovala s Phoebe a Caribou :D )
3

Bye

25. září 2010 v 13:40 | RikKi-Lufiíi |  Informace
ahojky sem zase z5 sorry že sem neobehla vsechny aff ale ted neni cas jdu ke kamosce ma mikrofony jdeme kecat a zpííívat :D :D mno a ostatní aff oběhnu Večer Bye :-)
hm..

Photos Willa

25. září 2010 v 13:32 | LosSsinka RikKi |  Kluci Z H2o =)*
;-)* JE krásnej.
MucQ :D

Mokrá Cleo ;)

25. září 2010 v 13:30 | LosSsinka RikKi |  Fotky Cleo - Phoebe
;)

BellinkQa

25. září 2010 v 13:29 | LosSsinka RikKi |  Fotky Belly - Indiany
;)
xP

áá holky plawou upe božíí =**

25. září 2010 v 13:28 | LosSsinka RikKi |  Holky =*
A tyhle fotky sou upé božíí
:)**

xD

25. září 2010 v 13:17 | LosSsinka RikKi |  Informace
Omg další nowá ikonka :D já wim ale tahle je fakt krásná ;) co říkáte?
Lufí

NEjsmutnější zpráva :(

12. září 2010 v 13:00 | RikKki-Lufiíi |  Informace
Smutná zpráva číslo 3 :( Pixie-H2o šibotneka :( už není :( zrušila blog :( Takže jsem bez Sister Site :( Ach jo...Měla jsem ji moc ráda a pro mě je to hrozně smutná zpráva :( ale je pravda že pak bude smutné až ti bude 30 vzpomínat jak sis zkazila dětství netem,blogem facebookem atd... :( ale co se dá dělat.,neměli mi rodiče kupovat Pc :D ne ale já chodim ven a užívám si.....Takže když tu třeba 2 dny nebudu tak se omlouvám ale chodím wén :(. :) S kamoškama.. ;) jdu něco přidat :-)

čawko sem z5

12. září 2010 v 12:22 | RikKki-Lufiíi |  Informace
Ahoj tak jsem z5,omlouvám se že jsem tu dlouho nebyla :( Mám sdtrašně smutnou zprávu vlastně 2. :( za 1.odešli mi Aff blog už je nebere nebo nemají čas :( a za 2.budu tady asi jenom po večerech,protože je škola a já se musím učit atd.. a hlavně se mi nechce pořád sedět u počítače takže chodím s kámoškama na Pizzu,na Gyros atd.. ;). :( škoda no takže nabor Aff ;-( .. Mno..A mám new přezdívku : RikKki-Lufiíi. ;)..Jdu něco přidat :-)