Hlasuj pro mě v Sonc jsem tam jako RikKki-Lufiíi
TADY :-*

Úvahy o tom, proč 4.série H2O nebude

27. září 2010 v 11:43 | RikKi-Lufiíi |  Informace

Njkn nebude no... Jak už jsme napsali do titulku této novinky, 4. série H2O opravdu nebude. I náš web dříve uváděl, že možná ano, ale zjistili jsme, že je to hloupost. Kromě toho, že jsme komunikovali na Facebooku s Phoebe Tonkin a Caribou Heine a obě nám potvrdily, že 3.série je poslední, by podle nás opravdu 4. série nepřipadala v úvahu proto, že už se vyčerpal děj. Holky zachránily svět před kometou, ale co by následovalo ve 4.sérii? Začaly by studovat vysokou školu, měly děti? Záchrana světa = vrchol děje. Výš už jít nelze. Neexistuje žádná dramatičtější zápletka. Navíc, jak jste si už všimli, herečky rozjely svoje další projekty. Phoebe se naplno věnuje sérii filmů Tomorrow: When the War Began, Indiana Arctic Blast a Cariba účinuje v různých televizních seriálech.

Většina fám, které o 4.sérii kolují na internetu, pochází z Facebooku a YouTube. Na těchto sociálních sítích se objevují tuny falešných účtů Phoebe, Cariby, Indiany i Claire Holt. Spoustu lidí jim věří a když napíšou, že se připravuje 4.série, věří tomu. Ale říká se, že všechno jednou musí skončit, a týká se to i H2O. 78 dílů sice není moc, ale k H2O to tak nějak patří. Svět očekával 3.sérii, která přišla a všechny nás ohromila. Ale teď už musí přijít konec.


Zdroj : h2o.free-life.cz ( zkopčila jsem rownou celý článek , bez toho abych ho uprawowala.. Takže jsem nekomunikovala s Phoebe a Caribou :D )
3
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Diana Diana | Web | 17. května 2012 v 17:47 | Reagovat

BLBEČKU

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.