Hlasuj pro mě v Sonc jsem tam jako RikKki-Lufiíi
TADY :-*

Vše o Emmě a Claire

Avatary Emmy :)

31. října 2010 v 10:49 | RikKi-Lufiíi
Dala sem to do C článku ptž je jich hodně :D

Dlouhá animka Ashe a Emmy

31. října 2010 v 10:44 | RikKi-Lufiíi
Je dlouhá ale koukněte se na ni . :) Ash zjistí že je Emma mořská panna :)
:)*

Animace Emmy

30. října 2010 v 23:00 | RikKi-Lufiíi
nejhezčí je ten sníh :)
:)
nejhezčí
:)

Animka moje :D

28. srpna 2010 v 16:52 | RikkinQa-LucinQa
No tak ploutev dneska nebude :( Musim sehnat materiál... :D
No takže ted sem se pokousela o animkuk ale fotila jsem si z web kamery.. no a takhle hnusen to dopadlo..je tam určo taqk 100 obrázků...vím že je to kvalita hrozná ani ne hrozná ale přííííšernáá..Ale je to moje 1 dlouhá animka
moc emmy

Vrátí se Claire do H2o 4.série?

5. ledna 2010 v 21:10
Objevila se informace,že by se Emma Gilbert (Claire Holt) měla opět vrátit k H20 a začít s holkama natáčet 4.sérii..Bylo by to super,ale nevím jak by to udělali se scénářem.Je tam už dost změn.Charlotte,Bella,odešla Emma. atd :) Nechme se překvapit!

Avatary Emmy

1. ledna 2010 v 17:48 | Lucik adminka
a tady jsou zase avatary Emmy :) vím že to sem dvám narychlo ale hledala jsem a našla jsem avatary jak vypadala když byla malá atd....... vše to najdete v rubrice ''Vše o Emmě a Claire,, a v avatarech můžou být i Aniimky ;)

Malá Claire

1. ledna 2010 v 17:42 | Lucik Adminka

Emma Photoshoot 1

1. ledna 2010 v 16:50 | Lucik Adminka

10 tipů jak být jako Emma

1. ledna 2010 v 16:49 | Lucik Adminka
1. Dějel nějaký sport

2. Nos hodně bílou a modrou barvu

3. Buď blond , ale nechovej se tak

4. Ráda organizuj a vem na sebe veškerou zodpovědnost

5. Snaž se ve škole učit dobře a školu udělat hned jako první, např. domácí úkoly

6. Se sourozenci a s rodinou se snaž vycházet co nejlépe

7. Vlasy si upravuj do culíku,copu a nebo je nech rozpuštěné ,ale také si můžeš z ofiny uplést

copánek

8. Snaž se udržovat pořádek , ale nezapomeň ´´Nebud paní dokonalá´´

9. Měj ráda zimu , sardinky a plavání

10. Buď jak EMMA ♥ :-D

Styl Emmy

1. ledna 2010 v 16:45 | Lucik Adminka
Emma má ráda nejen mordou barvu , ale i bílou a tyrkysovou.Nejlepé uděláte , když si vezmete třeba sukni s legínama , tričko a bolerko nebo lehkou mikinu!Do vlasů nemusíte dáti žádné doplňky , ale třeba vlasy nechta rozpuštěné nebo do culíku.
Na fotce vydíte modré tričko , sukni a bílé bolerko s kamínkama!!!!

Líčení:

Stačí jen neápadně si dát lesk na rty a trochu řasenkou zvýraznit oči!!!Emma se nepotřebuje nějak zvláštně malovat...kdo by chtěl trochu víc , tak může si dát na oči třpytivé stříbrné nebo modré linky a na vlasy si nastříkat lak na vlasy se třpytkama!!!


Claire Holt

31. prosince 2009 v 21:55 | Lucik
Claire Holt

Claire Holt, která si zahrála Emmu Gilbert v seriálu H2o před kamerou rozhodně není nováčkem. Již odmala ji bavilo herectví a tak se mu věnovala také na škole. Maturovala v roce 2005 a dál by herectví chtěla studovat na vysoké škole. Claire se narodila 7.7.1988 v Brisbane. Baví ji sporty, ráda s přáteli sleduje filmy, miluje nakupování. Odmítla natáčení 3.série H2o kvůli připravovanému hororu: ,,Nechci, aby si mě lidi pamatovali jenom jako Emmu", řekla v jednom rozhovoru.


Povolání: Herečka

Věk: 21

Datum narození: 7. 07. 1988

Místo narození: Brisbane, Queensland, Austrálie

Znamení: Rak

Životopis

Claire Holt studovala hraní již od mala na škole a pak si soukromě zdokonalovala svoje schopnosti. Seriál "H2O", ve ktrém hraje mořskou pannu Emmu Gilbert, je její první seriálovou rolí, ale v žádném případě to není první zkušenost před kamerou.Již dříve pracovala např. pro Dreamworld. Claire maturovala v roce 2005 a co se týče budoucnosti, plánuje ještě vystudovat vysokou školu. Claire ráda nakupuje, sleduje filmy s přáteli a ráda plave. Dokonce má černý pás v Thai-kwon-du. Dále také hraje vodní pólo, volejbal, umí hrát na piano a kytaru a také ráda zpívá. Nicméně v současné době jí baví hraní a hlavně bytí mořskou pannou.Claire rozhodně není voda cizí. Na roli mořské víly se moc těšila. Slovo relaxace rozhodně nezná. Je majitelkou černého pásu Thai-Kwon-da, jako Emma v seriálu sportovně plave, hraje volejball i vodní pólo. Když se zrovna nevěnuje žádnému sportu tak zpívá, hraje na piáno nebo kytaru. Role Emmy v serálu "H2O" stačí přidat vodu je její první seriálovou rolí, ale před kamerou se objevila už v několika reklamách. Studuje herectví na soukromé škole. Když jí zbyde čas sám na sebe vyrazí na nákupy nebo s kamarády do kina.

P.S. Hraje v Prokletí domu slunečnic 2 ale Kristen Stewart mi tam teda připadala lepší Claire je lepší v H2o a zase Kristen by byla v H2o no prostě fuj... :D každý se hodí do své role ;)

Zdroje : Osobnosti.cz a H2o.free-life.cz
 
 

Reklama